NRS8040T150MJGJV
MFR.Part #
NRS8040T150MJGJV
JLCPCB Part #
C2046710
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.4A 2.9A 65mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS