NRS6045T4R5MMGKV
MFR.Part #
NRS6045T4R5MMGKV
JLCPCB Part #
C6249014
Package
SMD,6x6mm
Description
3.1A 39mΩ 4.4A 4.5uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS