NRS6045T2R3NMGKV
MFR.Part #
NRS6045T2R3NMGKV
JLCPCB Part #
C2044760
Package
SMD,6x6mm
Description
2.3uH 28.6mΩ 3.6A 6.4A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS