NRS6045T101MMGKV
MFR.Part #
NRS6045T101MMGKV
JLCPCB Part #
C1331906
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 605.8mΩ 750mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS