NRS6045T101MMGK
MFR.Part #
NRS6045T101MMGK
JLCPCB Part #
C223018
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 466mΩ 750mA 900mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS