NRS6028T2R2NMGJ
MFR.Part #
NRS6028T2R2NMGJ
JLCPCB Part #
C222993
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 26mΩ 3.7A 4.2A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS