NRS6028T100MMGKV
MFR.Part #
NRS6028T100MMGKV
JLCPCB Part #
C515387
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 1.9A 10uH 65mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS