NRS6028T100MMGK
MFR.Part #
NRS6028T100MMGK
JLCPCB Part #
C222996
Package
SMD,6x6mm
Description
1.9A 1.9A 10uH 84.5mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS