NRS6020T2R2NMGJV
MFR.Part #
NRS6020T2R2NMGJV
JLCPCB Part #
C2046141
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 2.9A 3.2A 40.8mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS