NRS6020T2R2NMGJ
MFR.Part #
NRS6020T2R2NMGJ
JLCPCB Part #
C222985
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 2.9A 3.2A 34mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS