NRS6020T1R5NMGJV
MFR.Part #
NRS6020T1R5NMGJV
JLCPCB Part #
C1333760
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 3.6A 31.2mΩ 4.3A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS