NRS6020T100MMGGV
MFR.Part #
NRS6020T100MMGGV
JLCPCB Part #
C2042993
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.9A 10uH 150mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS