NRS6014T220MMGGV
MFR.Part #
NRS6014T220MMGGV
JLCPCB Part #
C5834259
Package
SMD,6x6mm
Description
22uH 360mΩ 950mA AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS