NRS6014T1R2NMGGV
MFR.Part #
NRS6014T1R2NMGGV
JLCPCB Part #
C2052458
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2uH 2.75A 4A 50.4mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS