NRS6014T150MMGG
MFR.Part #
NRS6014T150MMGG
JLCPCB Part #
C222981
Package
SMD,6x6mm
Description
1.15A 1.15A 15uH 210mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS