NRS6012T4R7MMGG
MFR.Part #
NRS6012T4R7MMGG
JLCPCB Part #
C222965
Package
SMD,6x6mm
Description
1.55A 1.6A 125mΩ 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS