NRS6012T2R5NMGG
MFR.Part #
NRS6012T2R5NMGG
JLCPCB Part #
C222963
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.1A 2.5uH 90mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS