NRS6012T220MMGJ
MFR.Part #
NRS6012T220MMGJ
JLCPCB Part #
C222970
Package
SMD,6x6mm
Description
22uH 465mΩ 650mA 760mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS