NRS6012T101MMGJ
MFR.Part #
NRS6012T101MMGJ
JLCPCB Part #
C222974
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 2.004Ω 320mA 350mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS