NRS5040T4R7NMGK
MFR.Part #
NRS5040T4R7NMGK
JLCPCB Part #
C222947
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
29mΩ 3.1A 3.3A 4.7uH ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS