NRS5040T330MMGJ
MFR.Part #
NRS5040T330MMGJ
JLCPCB Part #
C222952
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2A 1.3A 180mΩ 33uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS