NRS5040T2R2NMGJV
MFR.Part #
NRS5040T2R2NMGJV
JLCPCB Part #
C2046288
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 28.6mΩ 3.7A 5A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS