NRS5040T2R2NMGJ
MFR.Part #
NRS5040T2R2NMGJ
JLCPCB Part #
C222945
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 22mΩ 3.7A 5A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS