NRS5040T220MMGKV
MFR.Part #
NRS5040T220MMGKV
JLCPCB Part #
C2041455
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.5A 163.8mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS