NRS5040T220MMGK
MFR.Part #
NRS5040T220MMGK
JLCPCB Part #
C222951
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.5A 126mΩ 22uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS