NRS5040T1R5NMGJ
MFR.Part #
NRS5040T1R5NMGJ
JLCPCB Part #
C222944
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.5uH 17mΩ 4.5A 6.4A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS