NRS5030T330MMGJ
MFR.Part #
NRS5030T330MMGJ
JLCPCB Part #
C222942
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.15A 225mΩ 33uH 800mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS