NRS5030T2R2NMGJV
MFR.Part #
NRS5030T2R2NMGJV
JLCPCB Part #
C2041741
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 29.9mΩ 3.5A 4.2A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS