NRS5030T2R2NMGJ
MFR.Part #
NRS5030T2R2NMGJ
JLCPCB Part #
C222936
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 23mΩ 3.5A 4.2A ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS