NRS5030T150MMGJ
MFR.Part #
NRS5030T150MMGJ
JLCPCB Part #
C222940
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.4A 1.6A 125mΩ 15uH ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS