NRS5024T1R5NMGJV
MFR.Part #
NRS5024T1R5NMGJV
JLCPCB Part #
C6345428
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.5uH 26.4mΩ 3.6A 5.2A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS