NRS5020T6R8MMGJV
MFR.Part #
NRS5020T6R8MMGJV
JLCPCB Part #
C1333832
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.6A 108mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS