NRS5020T1R5NMGJV
MFR.Part #
NRS5020T1R5NMGJV
JLCPCB Part #
C3223385
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.5uH 3.2A 3.35A 31.2mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS