NRS5020T1R0NMGJV
MFR.Part #
NRS5020T1R0NMGJV
JLCPCB Part #
C2044703
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1uH 25.2mΩ 3.6A 4A AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS