NRS5020T150MMGJ
MFR.Part #
NRS5020T150MMGJ
JLCPCB Part #
C222920
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 1.1A 15uH 165mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS