NRS5014T2R2NMGGV
MFR.Part #
NRS5014T2R2NMGGV
JLCPCB Part #
C2045135
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 2.8A 2A 78mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS