NRS5014T2R2NMGG
MFR.Part #
NRS5014T2R2NMGG
JLCPCB Part #
C222907
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
2.2uH 2.8A 2A 65mΩ ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS