NRS5014T1R2NMGGV
MFR.Part #
NRS5014T1R2NMGGV
JLCPCB Part #
C2046313
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.2uH 2.4A 3.8A 54mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS