NRS5014T150MMGGV
MFR.Part #
NRS5014T150MMGGV
JLCPCB Part #
C1333780
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.1A 15uH 384mΩ 650mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS