NRS5010T220MMGF
MFR.Part #
NRS5010T220MMGF
JLCPCB Part #
C222898
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
22uH 450mA 550mA 600mΩ ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS