NRS5010T100MMGF
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
NRS5010T100MMGF
JLCPCB Part #
C222896
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
10uH 250mΩ 850mA 850mA ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS