NRS4018T330MDGJV
MFR.Part #
NRS4018T330MDGJV
JLCPCB Part #
C1329473
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 550mA 552mΩ 700mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS