NRS4018T220MDGJM
MFR.Part #
NRS4018T220MDGJM
JLCPCB Part #
C2880384
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 290mΩ 720mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS