NRS4018T1R0NDGJ
MFR.Part #
NRS4018T1R0NDGJ
JLCPCB Part #
C92958
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 27mΩ 3.2A 4A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS