NRS4018T150MDGJ
MFR.Part #
NRS4018T150MDGJ
JLCPCB Part #
C222883
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 15uH 252mΩ 850mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS