NRS4018T101MDGJV
MFR.Part #
NRS4018T101MDGJV
JLCPCB Part #
C2041899
Package
SMD,4x4mm
Description
1.74Ω 100uH 280mA 420mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS