NRS4018T101MDGJ
MFR.Part #
NRS4018T101MDGJ
JLCPCB Part #
C222888
Package
SMD,4x4mm
Description
1.45Ω 100uH 280mA 420mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS