NRS4012T6R8MDGJM
MFR.Part #
NRS4012T6R8MDGJM
JLCPCB Part #
C2880383
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 125mΩ 6.8uH 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS