NRS4012T6R8MDGJ
MFR.Part #
NRS4012T6R8MDGJ
JLCPCB Part #
C222874
Package
SMD,4x4mm
Description
1.3A 150mΩ 6.8uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS