NRS4012T1R0NDGGV
MFR.Part #
NRS4012T1R0NDGGV
JLCPCB Part #
C1330772
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.2A 2.8A 50.4mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS